Nie w Laponii czy biegunie północnym, ale właśnie w Lublinie zamieszkał w tym roku Święty Mikołaj. W listopadowy chłodny poranek dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III z naszej Szkoły odwiedziły jego pracownię. W towarzystwie Pani Mikołajowej i Elfów uczestniczyły w warsztatach plastycznych i cukierniczych, przygotowując kartki świąteczne i pyszne pierniczki. Pomocą służyły Elfy, od których każdy dostał potrzebne materiały plastyczne, ciasto, wałek i foremki. Dużo radości sprawiło dzieciom muzykowanie i słuchanie Mikołajowych opowieści przy kominku. Czas szybko minął. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie. Mamy nadzieję, że już niebawem Św. Mikołaj odwiedzi nas w naszych domach!

Opiekunami były: p. Barbara Demczuk Popielnicka,  p. Barbara Szczygieł, p. Anna Kozyrska, p. Barbara Schab i p. Aneta Kołosińska, a kierownikiem wycieczki była p. Agata Skibińska.