Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

Harcerze naszej Szkoły uczestniczyli w uroczystych obchodach Dnia Myśli Braterskiej. Z tej okazji w dniach 21-22 lutego 2020 r. odbył się w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy zjazd drużyn harcerskich i gromad zuchowych.

Czytaj więcej...

12 dzielnych harcerzy z 13 DH „Strażnicy Polnego Kamienia” pod opieką drużynowej Barbary Szczygieł oraz Pani Karoliny Martyniuk w dniach 13-15 grudnia pojechało do Zakopanego, które w tym czasie zamieni się w stolicę Betlejemskiego Światła Pokoju!

Czytaj więcej...

12 grudnia 2019 r. harcerze z 13 DH „Strażnicy Polnego Kamienia” podczas swojej co dwutygodniowej zbiórki pod okiem drużynowych przygotowywali stroiki bożonarodzeniowe na stół wigilijny.

Czytaj więcej...

W dniach 1-5 lipca grupa naszych harcerzy wybrała się na obóz harcerski do Woli Michowej w Bieszczadach.
Codzienna pobudka o 6.30 i pięć minut na zebranie się do porannej gimnastyki nikogo nie przestraszyła. Następnie apel a po nim poranna toaleta i ścielenie łóżek. Niestety ci, którzy zrobili to niestarannie , niejednokrotnie musieli szukać swoich łóżek wraz z materacem daleko poza swoim namiotem. 7.30 wspólne śniadanie przygotowane przez wyznaczone grupy dyżurujących harcerzy.

Czytaj więcej...

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.