Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

12 dzielnych harcerzy z 13 DH „Strażnicy Polnego Kamienia” pod opieką drużynowej Barbary Szczygieł oraz Pani Karoliny Martyniuk w dniach 13-15 grudnia pojechało do Zakopanego, które w tym czasie zamieni się w stolicę Betlejemskiego Światła Pokoju! To niezwykłe spotkanie było wspólnym czasem oczekiwania i refleksji, możliwością do rozwoju duchowego, a także okazją do nawiązania nowych harcerskich przyjaźni. Nie zabrakło tam też i nas. Harcerze oczekiwali na przybycia Światła do Polski, które przywieźli do naszej Szkoły i przekazali podczas szkolnych jasełek Wójtowi Gminy Kamień Panu Dariuszowi Stockiemu oraz proboszczowi naszej parafii ks. kan. Kazimierzowi Próchniakowi za pośrednictwem ks. Piotra Iwaniszczuka. To były piękne i wzruszające chwile.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.