NOC KULTURY DLA ZUCHÓW

W ostatnie wakacyjne sobotnie popołudnie 18 zuchów i zuchenek z IV Gromady Zuchowej „Przyjaciele Zielonego Lasu” z naszej Szkoły uczestniczyło w Nocy Kultury w Chełmie.
Po wakacjach spotkanie rozpoczęło się od wspólnego ogniska zorganizowanego w szkolnym parku.
Po przyjeździe do Chełma zwiedzanie rozpoczęło się od wejścia na taras widokowy przy Bazylice NMP na Chełmskiej Górce, następnie emocji dostarczyły krypty. W niektórych miejscach uczestnikom towarzyszył dreszczyk emocji.
Przyjemną przerwą podczas zwiedzania była degustacja lodów, które przy dźwiękach muzyki i w nastrojowej, wieczornej atmosferze miasta smakowały wyjątkowo.
Ostatnim punktem naszej wyprawy było oglądanie wystaw w Muzeum Ziemi Chełmskiej. Najbardziej podobała się ekspozycja „Skarby Przyrody”.
Wspólny wyjazd i spotkanie było świetną okazją do uświadomienia sobie jak wiele nowych przygód czeka na nasze dzieci w nowym roku szkolnym, bo zuch nigdy się nie nudzi.