1 lutego odbyła się kolejna zbiórka IV Gromady Zuchowej „Przyjaciele Zielonego Lasu”, działającej przy naszej Szkole.
Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania Gawędy o Stumilowym Lesie, mówiącej o tym, że w lesie również obowiązują prawa i obowiązki, do których powinni się dostosować wszyscy jego mieszkańcy.
Następnie odbyła się Przyrodnicza Zgaduj – Zgadula. Przyniosła dzieciom wiele radości. Nie tylko z powodu wylosowanych nagród, ale głównie z tego, że wszyscy wykazali się ogromną wiedzą przyrodniczą.

Dalsza część zbiórki przeznaczona była na zajęcia plastyczne – malowanie rękoma zimowego krajobrazu było wielkim wyzwaniem, ale nawet pobrudzone ręce i ubrania nie zdołały popsuć znakomitego humoru, który towarzyszył wszystkim podczas malowania.

Zuch musi być sprawny, więc na koniec - zawody sportowe!

Było extra! Następna zbiórka – 7 marca. Zapraszamy!