Każde dziecko marzy o śnieżnej, mroźnej zimie. Taka pogoda byłaby spełnieniem marzeń uczniów, którzy właśnie rozpoczęli ferie zimowe.
Niestety, aura znów spłatała figle. Zamiast puszystej pierzynki jest trawa i dodatnia temperatura! I co tu robić?

Drużynowe prowadzące IV Gromadę Zuchową w naszej Szkole nie pozwoliły, aby wolny od zajęć edukacyjnych czas był nudny i zabrały swoich podopiecznych do kina na film „Wilk w owczej skórze 2”.
Znakomita fabuła, szybka akcja, przesympatyczni bohaterowie sprawiły, że seans bardzo podobał się małym widzom.
Do tego wypływająca z filmu nauka, że zgoda i przyjaźń zawsze odnoszą sukces i sprawiają, że życie staje się przyjemniejsze i bardziej radosne.
Zuchy uznały, że to był świetny pomysł, aby zbiórka zuchowa miała miejsce w kinie.