Dnia 22 października Szkolne Koła Caritas przy SP w Kamieniu oraz SP w Strachosławiu we współpracy przygotowały kiermasz ciast organizowany w ramach dnia dobra przy Kościele pw. św. Michała Archanioła w Kamieniu. Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem naszych parafian. Wszystkie wypieki rozeszły się w mgnieniu oka. Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas składają serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc, wsparcie oraz za wspaniałe wypieki. Podziękowania należą się również naszym wspaniałym wolontariuszom za zaangażowanie i chęć niesienia dobra. Zebrane podczas kiermaszu pieniążki zostaną przekazane na cele charytatywne.