Miesiąc marzec obfitował w różnorodną formę wykorzystywania pomocy zakupionych w ramach programu # Laboratoria Przyszłości. Od zajęć komputerowych po dodatkowe zajęcia śpiewu. Uczniowie wraz z nauczycielami korzystali z zakupionego sprzętu. Korzystali ze sprzętu nagłaśniającego, cyfrowego, którego użyli do udokumentowania licznych wydarzeń szkolnych i klasowych – Dzień Kobiet, Wyjazd integracyjny klasy VI z okazji Dnia Kobiet, apele szkolne, Pierwszy Dzień Wiosny, dokumentacja plastycznych prac konkursowych, wykorzystanie klocków Korbo i Lego w rozwijaniu kreatywności i logicznego myślenia na zajęciach z wychowawcą, kółku informatycznym, zajęciach informatycznych oraz zajęciach chemiczno-fizycznych. Młodzież miała również okazję wykorzystać drukarkę 3D do wydrukowania przepięknych pisanek oraz zajączków wielkanocnych. Reasumując sprzęt z projektu Laboratoria Przyszłości służy naszym uczniom na wielu płaszczyznach wiedzy i nauki oraz pomaga szerzej się rozwijać i wykorzystać w pełni kreatywność uczniów.