Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

Podczas pandemii koronawirusa nasi uczniowie nie nudzili się. Odkrywali swoje talenty, biorąc udział w różnych konkursach. Jednym z wielu, które cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci jest konkurs o pszczole.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że uczennica klasy V - Katarzyna Kołtun zajęła II miejsce w XIX Powiatowym Przeglądzie Pieśni i Poezji Powstańczej i Patriotycznej

Zwycięstwem naszej Szkoły zakończyły się powiatowe zawody w koszykówce dziewcząt kl. IV-VI, które odbyły się w Strachosławiu. Nasze dziewczęta pokonały rówieśniczki ze Szkoły Podstawowej w Stawie 16-9 i zajęły 1 miejsce w turnieju, uzyskując tym samym awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w Chełmie.

"Być kobietą, być kobietą..."

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości... Tego i wiele innych ciepłych słów życzyli chłopcy klasy pierwszej dnia 9 marca 2020 r. wszystkim swoim Paniom oraz Koleżankom.

Miejsce na podium dla naszej Szkoły wywalczyły uczennice kl. VII-VIII podczas zawodów rejonowych w koszykówce dziewcząt, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie. Nasze dziewczęta po bardzo zaciętych i wyrównanych meczach zajęły 3 miejsce w całym turnieju.

3 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu odbył się I Festiwal Artystyczny „Talent Show” podczas, którego uczniowie zaprezentowali swoje talenty, umiejętności, zainteresowania oraz osiągnięcia.

W Wierzbicy odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt kl. VII-VIII. W meczu o 3 miejsce nasze dziewczęta pokonały rówieśniczki ze Szkoły Podstawowej w Wierzbicy 2:0 (25:15, 25:22) i ostatecznie uplasowały się w turnieju na 3 stopniu podium.

Kamień mistrzem powiatu w koszykówce

Sukcesem uczennic z klasy VII i VIII zakończyły się powiatowe zawody w koszykówce, które odbyły się w Strachosławiu. Nasza drużyna pokonała rówieśniczki ze Szkoły Podstawowej w Stawie wynikiem 28:15 i zajęła 1 miejsce w turnieju, uzyskując tym samym prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się w Chełmie.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.