Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka - to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera zorganizowaliśmy dla dzieci oraz rodziców warsztaty świąteczne. Nasza sala zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Odwiedziła nas pani Dorota Adamczyk, dyrektor szkoły i zaśpiewała razem z dziećmi świąteczne piosenki. Dzieci ubierały piękną choinkę. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem ale był też i czas na miłe pogawędki i zdrowy poczęstunek :) Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych kartek i dekoracji świątecznych. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców. Szczególne podziękowania państwu Monice i Grzegorzowi Pieńkowskim za przygotowanie choinki oraz panu Piotrowi Wawrzyckiemu za niezapomniane wrażenia artystyczne.

WESOŁYCH ŚWIĄT