30 września 2024 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Z okazji święta naszych panów Samorząd Uczniowski zorganizował "Dzień krawata". Dodatkowo każdy z naszych panów otrzymał od członków Samorządu Uczniowskiego słodki upominek. W tym szczególnym dniu dziewczęta z naszej szkoły wybierały również z pośród chłopców - „Chłopaka NAJ 2024”. Samorząd Uczniowski po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłonił dwóch zwycięzców. Tytuł „Chłopaka NAJ 2024” otrzymali: Gabriel Kupracz - klasa II oraz Cyprian Nowak - klasa VI.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami jeszcze raz składa naszym panom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Chłopaka!