Uczniowie naszej szkoły bardzo licznie i chętnie wzięli udział w I Gminnym Konkursie Plastyczno – Językowym „Christmas Card” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Strachosławiu. Miło nam poinformować, że w kategorii klas 0 –III pierwsze miejsce zajęła Angelika Blacha, a Szymon Szpindowski zdobył wyróżnienie. W kategorii klas IV – VI trzecie miejsce przypadło dla Kuby Tołysza, natomiast w kategorii klas VII i II-III gimnazjum Weronika Jabłońska otrzymała  również trzecie miejsce.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 25 stycznia 2018 r. podczas Gminnego Przeglądu Jasełek w Strachosławiu, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają drobne nagrody pocieszenia.

Do wykonania kartek świątecznych uczniów zachęcały i motywowały p. Dorota Malinowska i p. Małgorzata Tokarczuk.