10 października uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, rodzice oraz zaproszeni goście – Pan Dariusz Stocki – Wójt Gminy Kamień, , Pani Irena Jagiełło – Skarbnik Gminy Kamień, Pani Beata Taras – Sekretarz Gminy Kamień i Pani Małgorzata Karczmarska - przewodnicząca Rady Rodziców - uczestniczyli w niezwykle ważnej uroczystości, jaką było rozdanie Nauczycielskich Oskarów. Była to uroczystość przygotowana przez dzieci z Oddziału Przedszkolnego i uczniów klasy I z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Co prawda nie byliśmy w Los Angeles, a Oskarów nie wręczał Brad Pitt ani Angelina Jolie, ale każdy nominowany miał okazję przejść po czerwonym dywanie. Statuetki nagrodzonym w 7  kategoriach wręczali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Również tego dnia wyróżnieni nauczyciele za swoją pracę otrzymali Nagrodę Wójta Gminy Kamień, a Pani Edyta Ośko wręczyła  Nagrody Dyrektora Szkoły. Uroczystość przygotowały panie – Agata Skibińska i Barbara Demczuk Popielnicka we współpracy z opiekunem Samorządu Uczniowskiego – panią Darią Miazgą.
Wszystkim nominowanym i nagrodzonym życzymy sukcesów w jakże ciężkiej pracy nauczyciela.