Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

Na przełomie listopada i grudnia 2017 roku w naszej szkole jak co roku uczciliśmy Światowy Dzień Misia Pluszowego. Biblioteka szkolna pod kierunkiem pani Anny Stefanek zorganizowała Szkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem: „Mój przyjaciel Miś Pluszowy” oraz wystawę misiów pluszowych przyniesionych przez najmłodsze dzieci z naszej szkoły. Konkurs plastyczny był realizowany w czterech kategoriach wiekowych. W skład komisji konkursowej wchodzili nauczyciele: p. Anna Stefanek, p. Joanna Wojciszko i p. Mariusz Prystupa. Pamiątkowe dyplomy i wspaniałe nagrody zostały wręczone laureatom konkursu przez dyrektora szkoły p. Dorotę Adamczyk i koordynatora konkursu p. A. Stefanek podczas apelu szkolnego 14 grudnia 2017r.


 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.