13 lutego 2018r. w oddziale 0 „B” wychowawczyni pani Mariola Grabowska zorganizowała dla dzieci  „Święto Czekolady”. W tym dniu dzieci miały okazję zapoznać się z jej historią: skąd pochodzi, z czego się składa, jakie są jej rodzaje i jakie są jej pozytywne właściwości dla zdrowia. To był naprawdę słodki dzień. Dzieci przygotowały: kanapki z czekoladą, biszkopty przekładane czekoladą, ciastka z nadzieniem czekoladowym i wiele innych pyszności z czekoladą w roli głównej. Wszystkim bardzo smakowało. Dzieci uczestniczyły również w wielu konkursach, rozpoznawały różne rodzaje czekoladowych przysmaków podczas zagadek smakowych. Potrafiły wymienić rodzaje czekolad: mleczną, białą, gorzką oraz te z różnorodnym nadzieniem, zaś malowanie twarzy czekoladą sprawiło dzieciom wiele radości. Pani Dorota Malinowska również zaskoczyła dzieci, odwiedzając je i wręczając słodkie czekoladowe niespodzianki.

Dziękujemy!