Dzisiaj mamy walentynki
miejcie więc wesołe minki.
Uśmiech niech nie znika z twarzy,
i niech każdy sobie marzy,
byśmy się kochali wkoło.
Wtedy będzie nam wesoło!!!

W 14 lutego 2018r. obchodziliśmy w naszym oddziale 0 „B” "Walentynki". Dzieci  wraz z wychowawczynią panią Mariolą Grabowską tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały ten dzień we wspaniale i miłe wrażenia. Z tej okazji wcześniej przygotowane walentynki wrzuciły do Poczty Walentynkowej. Dzieci zapoznaliśmy się z tradycją tego święta oraz patronem dnia zakochanych. Wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.:  rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się zrobionymi przez siebie papierowymi serduszkami i balonem. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Wszystkie dzieci w tym dniu z radością uczestniczyły we wspólnych zabawach Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka od pani.

Dzień Walentynkowy w naszej grupie z pewnością można zaliczyć do udanego, bo odwiedziła nas pani Dorota Adamczyk, dyrektor szkoły. Nie przyszła sama, bo przyprowadziła wesołego szczurka.  Szczurek zadał trudne pytania: co to jest miłość. Odpowiedzi były bardzo wesołe. Dziękujemy za miłe odwiedziny i zapraszamy jeszcze!