W dniu 16 lutego 2018r.dzieci z oddziału 0 „B” i Punktu Przedszkolnego wspólnie obchodziły nietypowe święto - „Międzynarodowy Dzień Kota” zorganizowany przez wychowawczynie: panią Elżbietę Gierczak, panią Mariolę Grabowską i panią Beatę Niańko. Z tej okazji przedszkolaki z grupy starszej zaprosiły maluszki do wspólnych kocich zabawach. Wszystkie dzieci zamieniły się tego dnia w kociaki, tańczyły przy muzyce, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka i dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na ich temat. Brały również udział w konkursach takich jak „Zwijanie kłębka wełny” , „Picie mleka”, „Kocie smakołyki”, „Z jakiej bajki ten kot uciekł”. Następnie wszystkie przedszkolaki- kociaki pokonywały koci tor przeszkód.

Na zakończenie każdy mały i duży kotek pamiątkowy dyplom i słodki smakołyk. Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i długo będą miały ten dzień w pamięci.