Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

     W dniu 23lutego 2018r.w naszej sali odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z oddziału 0 „B” również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie z wychowawczynią panią Mariolą Grabowską przygotowały dla nich przedstawienie.

     Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dyrektor Szkoły pani Dorota Adamczyk przywitała wszystkich zgromadzonych gości.

     Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz  z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.
     Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

     Dziękuję za pomoc pani Edycie Kołtun, pani Barbarze Krawczuk i pani Alicji Kutarba.


 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.