Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

Świetlica

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

W Szkole Podstawowej w Okszowie odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: SP Okszów, SP Kamień, SP Białopole i SP Wierzbica.
W pierwszym meczu nasi chłopcy pokonali SP Okszów 2:1. W drugim spotkaniu okazali się lepsi od SP Wierzbica, zwyciężając 2:1. W meczu finałowym nasz drużyna zmierzyła się z SP Białopole. Pierwszy set chłopcy wygrali bardzo pewnie. W dwóch kolejnych setach po bardzo wyrównanej grze minimalnie lepsza okazała się drużyna z Białopola, która zwyciężyła w całych zawodach.
Zespoły, które zajęły miejsca na podium otrzymały puchary i dyplomy.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Mateusz Bondaruk, Filip Martyniuk, Kacper Klekot, Michał Skibiński, Leon Waszczuk, Kuba Tołysz, Łukasz Klekotiuk, Karol Dowierciał.

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.