Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

   "Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko, rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas, miłość do ludzi do przyrody w zielone każdy z wiosną gra , zima już poszła spać do morza lecz w naszym sercu radość trwa..."

   Święta Wielkanocne to czas pisanek, kaczuszek, króliczków i świątecznych dekoracji. Właśnie z tej okazji 15 marca 2018r. nasza grupa zaprosiła rodziców do oddziału 0 „B” na „Wielkanocne warsztaty plastyczne”. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość wykorzystując wszystkie dostępne materiały  tworzyć wspaniałe prace, czyli wykonać przepiękną palmę wielkanocną, koguta, zająca z papierowego talerzyka oraz pisanki z plastikowych łyżek.

   Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. Dzieci przedstawiły wiosenny koncert składający się z piosenek i układów tanecznych. Rodziny pracowały w miłej i przyjaznej atmosferze przy dźwiękach świątecznych piosenek. Wielkanocne prace zostały umieszczone na wystawie przedszkolnej, przez co magia świąt zagościła już w naszym przedszkolu. Pozostałe prace zostały zabrane do domu, które na pewno ozdobią stół wielkanocny.

   Wszystkim rodzicom i dzieciom dziękuję bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych! Wychowawca Mariola Grabowska.


 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.