Młodsi i starsi uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach szkolnych i powiatowych VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem: ,,Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy” zorganizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Miło nam poinformować, że w etapie powiatowym, w kategorii klas 0-3 wyróżniona została praca ucznia klasy II- Ernesta Dulby (opiekun p. Agata Skibińska), a w grupie wiekowej klas 4-7 największe uznanie komisji zyskał rysunek uczennicy klasy IVa- Martyny Strelczuk, która zajęła I miejsce w tym konkursie (szkolny opiekun konkursu w klasach IV- VII p. Agnieszka Stachowicz). Obie nauczycielki omówiły z dziećmi w ramach swoich przedmiotów problematykę dotyczącą bezpieczeństwa dzieci w ich najbliższym otoczeniu domowym, ukierunkowały uczniów pod względem tematycznym i plastycznym, w efekcie czego powstało bardzo wiele pięknych prac plastycznych, związanych z tym ważnym zagadnieniem.

Gratulujemy laureatom konkursu!