Uczniowie z klasy VI i VII wzięli udział w Konkursie Wiedzy pod hasłem „Poleski Park Narodowy obszarem chronionym”. Po eliminacjach szkolnych do kolejnego etapu awansowali uczniowie: Michał Lewczuk, Jakub Łopuszyński i Kacper Klekot. 25.04 2018r. Odbył się etap okręgowy, w którym uczestniczyli uczniowie z 69 szkół województwa lubelskiego. Komisja konkursowa oceniła wiedzę uczestników i wyłoniła spośród nich zwycięzców.

Wśród laureatów znalazł się uczeń klasy VII z naszej szkoły- Jakub Łopuszyński, który zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego w/w konkursu.

Ucznia do konkursu przygotowała nauczycielka przyrody- pani Agnieszka Stachowicz.

Wielkie gratulacje!

Powodzenia na etapie ogólnopolskim.