Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

Przedszkolaki zaprosiły do siebie swoich rodziców. przygotowały im występy artystyczne, życzenia i prezenty z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

    W Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Kamieniu, 24 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa Smerfów, zaprezentowała swój program taneczno – wokalno - recytatorski. Dzieci odśpiewały piękną piosenkę pt. „Kocham Cię”. Następnie wszyscy zebrani uczestniczyli w zabawie ruchowej prowadzonej przez dzieci.

    Przygotowania do uroczystości odbywały się na miejscu, gdzie dzieci ćwiczyły śpiewanie piosenek, recytacje wierszyków oraz improwizacje ruchowe. Prezenty dla rodziców, dzieci wykonywały również na zajęciach w przedszkolu.

   Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.

   Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.


 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.