Przedszkolaki zaprosiły do siebie swoich rodziców. przygotowały im występy artystyczne, życzenia i prezenty z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

W Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Kamieniu, 24 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa Smerfów, zaprezentowała swój program taneczno – wokalno - recytatorski. Dzieci odśpiewały piękną piosenkę pt. „Kocham Cię”. Następnie wszyscy zebrani uczestniczyli w zabawie ruchowej prowadzonej przez dzieci.

Przygotowania do uroczystości odbywały się na miejscu, gdzie dzieci ćwiczyły śpiewanie piosenek, recytacje wierszyków oraz improwizacje ruchowe. Prezenty dla rodziców, dzieci wykonywały również na zajęciach w przedszkolu.

Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.