Dzień Matki i Taty to wielkie wydarzenie w życiu dzieci. Tego dnia są bardzo podekscytowane, a jednocześnie zadowolone, ponieważ  w sposób wyjątkowy wyrażą swoją wdzięczność, szacunek a nade wszystko  okażą swoją miłość do swoich kochanych rodziców. 25 maja 2018r. w oddziale 0 „B” odbyła się wielka uroczystość poświęcona kochanym mamusiom i tatusiom  z okazji  się  ich święta. Na wstępie wychowawczyni pani Mariola Grabowska, przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyły serdeczne życzenia.

W swojej pięknie udekorowanej sali, dzieci  wraz z panią  przygotowały piękny program artystyczny, pod tytułem „Kochamy Was”. W większości były to wzruszające piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. W trakcie uroczystości szanowni goście, przy słodkim poczęstunku, mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach tanecznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a rodzice ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.  Po części oficjalnej dzieci  obdarowały swoich ukochanych  rodziców laurkami i upominkami, przygotowanymi własnoręcznie, oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie.   Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. To był wyjątkowy i wspaniały dzień.

Wszystkim rodzicom dziękuję za przybycie i za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.