Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

   11. czerwca w naszej szkole klasa IVa, wraz z wychowawczynią panią Dorotą Malinowską, zorganizowała Akcję Charytatywną pod hasłem „Pomagamy Pani Ani”. Pani Ania to mama dwójki naszych uczniów, która po przebytej chorobie potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.
   Przygotowanie akcji składało się z kilku etapów. Na początku każdy z uczniów otrzymał zakres obowiązków, do których należało, m.in. sporządzenie plakatów, a także kolportaż ulotek informacyjnych.
   W dzień finału naszej akcji uczniowie założyli białe koszulki i przykleili do nich serca z napisem „POMAGAM”. Ponadto zorganizowali kiermasz ciast, których sprzedaż znacznie zasiliła puszkę wolontariuszy.
   Po zakończonym kiermaszu zbierali jeszcze pieniądze do puszki od uczniów i pracowników szkoły.
   Serdecznie dziękujemy wolontariuszom z klasy IVa oraz ich rodzicom za wielkie zaangażowanie w organizację akcji charytatywnej i przygotowanie przepysznych ciast.


 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.