Wycieczka do kina i restauracji

9 października 2018 r. uczniowie klasy Va, Vb i VI wraz z opiekunami p. Anetą Stadnik, p. Markiem Neckierem oraz p. Katarzyną Skrzypek wybrali się na wycieczkę do kina „Zorza” w Chełmie na film pt. „Mała Stopa”. Film zaskoczył swoją fabułą i przeniósł widzów w fascynujące i piękne miejsce. Mądre przesłanie i ciekawe efekty specjalne przypadły do gustu zarówno młodszym jak i starszym widzom. Na zakończenie wycieczki udaliśmy się na obiad, podczas którego uczniowie mieli możliwość obserwowania czynności wykonywanych przez pracowników restauracji. Wypoczęci, najedzeni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. Kierownikiem wycieczki była p. Dorota Malinowska.