Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

29 października Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole dwa konkursy
w ramach odchodów święta Halloween. Pierwszy konkurs „Halloweenowy Strój” był przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII. Najlepsze stroje wybierała komisja konkursowa składająca się z dwóch nauczycieli wybranych przez Samorząd Uczniowski oraz dwóch przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Komisja brała pod uwagę walory artystyczne strojów oraz pomysłowość i kreatywność wykonania.

Wyniki konkursu:
I miejsce- Aleksandra Kozyrska kl. VII
II miejsce-
Paulina Strelczuk kl.V A.
III miejsce- Martyna Józak kl.VII.

Drugi konkurs „Halloweenowa Dynia” był przeznaczony dla wszystkich uczniów
i wychowanków naszej szkoły. Każdy uczeń mógł przygotować dynię halloweenową według własnego pomysłu i przynieść ją do szkoły w dniu konkursu. Najlepsze dynie zostały wybrane w głosowaniu. Każdy uczeń mógł oddać głos na wybraną dynię wpisując jej numer na karcie do głosowania i wrzucając kartę do skrzynki.

Wyniki konkursu:
I miejsce- Filip Malinowski kl. II.
II miejsce- Aleksandra Kozyrska kl. VII.
III miejsce- Przedszkole.

Uczniowie, którzy zajęli miejsca I-III w konkursach otrzymali dyplomy i nagrody. Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie nagród. Gratulujemy zwycięzcom oraz zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach.

 


 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.