im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

25 października obchodzony jest „Dzień Kundelka”. Tego dnia w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz ciast oraz zbiórkę darów dla zwierząt ze schroniska
w Kamieniu. Uczniowie zebrali wiele kilogramów karmy, przysmaki, koce oraz zabawki dla psów. Wszystkie zgromadzone pieniądze zostały przekazane na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla podopiecznych schroniska. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego udali się do Schroniska, żeby przekazać wszystkie zebrane i zakupione rzeczy, jednocześnie poznali pracę schroniska od wewnątrz i zasady tam panujące.
Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania rodzicom za przygotowanie ciast na kiermasz oraz wszystkim, którzy wzięli udział  zbiórce darów przyczyniając się do tego, że mogliśmy pomóc zwierzętom.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.