6 grudnia w naszej szkole po raz pierwszy odbył się mikołajkowy koncert w języku angielskim pt. „Let’s Sing Christmas Songs”.

Wspaniałymi artystami tego przedsięwzięcia okazali się uczniowie z klas IV-VII (Katarzyna Kołtun, Zuzanna Wawrzycka, Aleksandra Kozyrska, Aleksandra Bondaruk, Justyna Dzwonik, Mateusz Bondaruk, Kacper Klekot, Filip Martyniuk), którzy odsłoni dla zebranych swój muzyczny i językowy talent, śpiewając największe świąteczne przeboje i kolędy z krajów anglojęzycznych.

Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim oglądającym. Widzowie ubrani w czapki Świętego Mikołaja śpiewali wraz z wykonawcami.

Koncert spotkał się z ogromnym entuzjazmem, czego dowodem były owacje na stojąco i kilkakrotne występy na bis.

Organizatorami tego przedsięwzięcia były p. Małgorzata Tokarczuk i p. Dorota Malinowska – nauczyciele języka angielskiego.