Magiczne jasełka szkole w Kamieniu

Uczniowie klasy II, III oraz V i oddziału 0 przygotowali pod opieką Pani Barbary Demczuk Popielnickiej, a także Pani Agaty Skibińskiej piękne widowisko wprowadzające społeczność szkolną oraz zaproszonych gości w przedświąteczny czas oczekiwania na narodziny świętego dzieciątka Jezus. Było nastrojowo, magicznie i bardzo profesjonalnie. Nasi uczniowie wiedzą jak oczarować publiczność, życząc dalszych sukcesów scenicznych liczymy na kolejne piękne wrażenia artystyczne przy okazji następnych przedstawień. Ciepłe życzenia otrzymaliśmy m.in. od Pana Dariusza Stockiego Wójta Gminy oraz Pana Harcmistrza Ryszarda Nagrodzkiego komendanta Chorągwi Lubelskiej ZHP w Chełmie.