18 stycznia w naszej Szkole wszystkie dzieci mogły złożyć życzenia i podziękować za miłość, czas i troskę swoich dziadkom i babciom. Licznie przybyłych gości powitały piosenki, wierszyki, wesołe scenki i życzenia składane przez wychowanków punku oraz oddziału przedszkolnego. Podczas słodkiego poczęstunku przygotowanego przez cudownych rodziców dziadkowie z niezwykłą hojnością zaangażowali się z aukcję charytatywną dla 67 -letniego pogorzelca z miejscowości Wolawce, który w pożarze na początku nowego roku stracił dorobek życia. W sumie podczas tej akcji Samorząd Uczniowski zebrał ponad 500 zł.

Na zakończenie uroczystości czas płyną beztrosko umilany śpiewem kolęd i pastorałek w wykonaniu Szkolnego Zespołu Wokalnego STONE oraz Gminnego Zespołu Śpiewaczego ROSA, bo muzyka łagodzi obyczaje i łączy pokolenia.