W czasie zabawy karnawałowej wybrano królewską parę, i tak królową balu została wybrana Lidia Waszczuk z klasy II, a królem balu został Kacper Michalik z kl. IV – nasze gratulacje. Cudowna zabawa, baloniki składane w dowolne kształty, konkursy, wizyta św. Mikołaja w klasach i oczywiście tańce, tańce, tańce. Podczas choinki nasz dzielny i pracowity Samorząd Uczniowski zorganizował drugą część aukcji charytatywnej na rzecz 67-letniego mieszkańca Wolawiec, który na początku tego roku w pożarze domu stracił dobytek życia. Podczas dwóch dni aukcji udała się zebrać niemal 1000 zł.

Dziękujemy za zaangażowanie i hojność wszystkim licytującym. Takie tańce chętnie organizowalibyśmy częściej, bo jak się okazuje dzieci w naszej szkole lubią się bawić, tańczyć i potrafią to robić świetnie.