Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

W dniu 14.03.2019 r. w Strachosławiu odbyły się gminne zawody w koszykówce dziewcząt kl. IV-VI. W zawodach wystartowały trzy szkoły z terenu Gminy Kamień. Nasze dziewczęta rozegrały dwa mecze, w których zanotowały jedno zwycięstwo i jedną przegraną.
Ostatecznie zajęły w zawodach II miejsce. Zwyciężyła drużyna gospodarzy, a na III miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa w Czerniejowie.
Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:
-Aleksandra Bondaruk, Katarzyna Dżaman, Weronika Stefanek, Weronika Peterewicz, Patrycja Majkutewicz, Natalia Smolira, Natalia Gąsiorowska, Martyna Strelczuk, Hanna Łysy, Elżbieta Dżaman, Dominika Pradun, Klaudia Kryszczuk, Emilia Pietrucha, Emilia Drygasiewicz, Nikola Żeliszczak.


W dniu 18.03.2019 r. w Strachosławiu odbyły się gminne zawody w koszykówce chłopców kl. IV-VI. Nasi chłopcy powtórzyli wyniki swoich koleżanek i również zajęli II miejsce, notując jedno zwycięstwo i jedną przegraną. W zawodach zwyciężyli gospodarze, a III miejsce zajęli uczniowie z Czerniejowa.
Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:
-Kuba Tołysz, Leon Waszczuk, Dariusz Fajman, Daniel Głaz, Filip Kutarba, Kuba Dyczko, Łukasz Syryjczyk, Olaf Watrakiewicz, Kuba Wereszczyński, Kacper Gąsiorowski, Łukasz Kozyrski, Kuba Stafiński, Oliwier Pieńkowski, Krystian Krawiec, Jan Grabowski.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.