W dniu 14.03.2019 r. w Strachosławiu odbyły się gminne zawody w koszykówce dziewcząt kl. IV-VI. W zawodach wystartowały trzy szkoły z terenu Gminy Kamień. Nasze dziewczęta rozegrały dwa mecze, w których zanotowały jedno zwycięstwo i jedną przegraną.
Ostatecznie zajęły w zawodach II miejsce. Zwyciężyła drużyna gospodarzy, a na III miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa w Czerniejowie.
Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:
-Aleksandra Bondaruk, Katarzyna Dżaman, Weronika Stefanek, Weronika Peterewicz, Patrycja Majkutewicz, Natalia Smolira, Natalia Gąsiorowska, Martyna Strelczuk, Hanna Łysy, Elżbieta Dżaman, Dominika Pradun, Klaudia Kryszczuk, Emilia Pietrucha, Emilia Drygasiewicz, Nikola Żeliszczak.

W dniu 18.03.2019 r. w Strachosławiu odbyły się gminne zawody w koszykówce chłopców kl. IV-VI. Nasi chłopcy powtórzyli wyniki swoich koleżanek i również zajęli II miejsce, notując jedno zwycięstwo i jedną przegraną. W zawodach zwyciężyli gospodarze, a III miejsce zajęli uczniowie z Czerniejowa.
Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:
-Kuba Tołysz, Leon Waszczuk, Dariusz Fajman, Daniel Głaz, Filip Kutarba, Kuba Dyczko, Łukasz Syryjczyk, Olaf Watrakiewicz, Kuba Wereszczyński, Kacper Gąsiorowski, Łukasz Kozyrski, Kuba Stafiński, Oliwier Pieńkowski, Krystian Krawiec, Jan Grabowski.