2. kwietnia 2019 r. w naszej Szkole odbyła się otwarta języka angielskiego w klasie 0 dla rodziców.
Na zajęciach dzieci poznały nazwy zawodów oraz akcesoriów przydatnych przy wykonywaniu określonej pracy. Dodatkową atrakcją dla dzieci była możliwość wejścia w rolę policjanta czy lekarza, dzięki czemu chętniej uczestniczyły w zajęciach, ucząc się prawidłowej wymowy nowo poznanych słów. Ponadto uczniowie mieli możliwość wykazania się talentem muzycznym, bowiem nauczyły się piosenki dotyczącej pracy policjanta.

Zajęcia bardzo zainteresowały uczniów, gdyż słuchając historyjkę, wzbogaconą obrazkami pt. „I’m a policeman”, prawidłowo i chętnie odpowiadały na pytania odnoszące się do tej opowieści.
Obecny na lekcji rodzic miał możliwość zobaczenia własnej pociechy, która aktywnie uczestniczyła w lekcji i robiła postępy w nauce języka.