Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

18.05.2019 r. wychowankowie z punktu przedszkolnego naszej Szkoły wzięły udział w VII Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Dziecięce Nutki" organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Chełmie, Stowarzyszenie na Rzecz Dziedzictwa, Rozwoju i Integracji Społecznej Wojsławic i Gminy Wojsławice “Szansa”, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach.

Cele festiwalu było propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, integracja dzieci uzdolnionych muzycznie, prezentacja dorobku i popularyzacja dorobku artystycznego najmłodszych śpiewaków, promocja działalności nauczycieli i instruktorów zajmujących się formami wokalnymi ora wymiana pomysłów i doświadczeń wykonawców i opiekunów.
Zuzanna Smolira otrzymała wyróżnienie. Lena Kasperek, Lena Kryszczuk, Krzysztof Kołtun, Nina Kozaczuk, Jagoda Klekotiuk, Zuzanna Siejko i Olga Staniuk otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe za udział w festiwalu.
Należy pokreślić, że był to bardzo udany debiut sceniczny naszych małych artystów, a poziom był niezwykle wysoki. Wielkie gratulacje!

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.