24 maja 2019 r. w Punkcie Przedszkolnym odbyła się wielka uroczystość poświęcona kochanym mamusiom i tatusiom z okazji się ich święta. W swojej pięknie udekorowanej sali, dzieci przygotowały piękny program artystyczny, pod tytułem „Wspaniałych rodziców mam”. Były to głównie wzruszające piosenki okolicznościowe. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a rodzice ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Po części oficjalnej dzieci obdarowały swoich ukochanych rodziców laurkami i upominkami, przygotowanymi własnoręcznie, Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. To był wyjątkowy i wspaniały dzień.
Wszystkim rodzicom dziękuję za przybycie i za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.