Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

30. czerwca w naszej Szkole niemal 200 dzieci bawiło się z okazji swojego wielkiego święta. Największą atrakcją okazała się niespodzianka przygotowana przez rodziców, którzy stali się na chwilę aktorami i wystąpili na wielkiej scenie w przedstawieniu pt. „Jaś i Małgosia”. Na koniec wszystkie dzieci mogły dosłownie zjeść domek baby jagi z pierników. Wielu emocji dostarczyła uczniom wizyta w tzw. komnacie strachów, w gdzie mogli dowiedzieć się, że używki, alkohol i nikotyna rujnują przede wszystkim relacji z innymi ludźmi, ale także zdrowie. Przed szkołą czekały na uczniów dodatkowe atrakcje: ścianka wspinaczkowa, dmuchane zamki, karuzele, trampoliny, wata cukrowa, kula zorba.

Przygotowano stanowiska „urodowe”, gdzie dzieci mogły liczyć na profesjonalne malowanie twarzy i odlotowe fryzury w wykonaniu uczniów ZDZ oraz słuchaczy Medycznego Studium Zawodowego w Chełmie. Odbyły się liczne konkursy, a środków na nagrody nikt nie szczędził. Uczniowie mogli także nakarmić i przytulić prawdziwe alpaki. Wszystkie atrakcje były całkowicie za darmo, bo w końcu to w naszej Szkole Dzień Dziecka to największe święto, bo dzieci są najważniejsze.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.