„MOC NATURY" z okazji Święta Ziemi.
Uczniowie klasy VI w czasie lekcji przyrody zrealizowali projekt geograficzny pod hasłem: „W podróży przez strefy klimatyczne Ziemi”. W efekcie czego powstało przedstawienie pod tytułem „Moc Natury”, które uświetniło szkolne obchody Dnia Ziemi. Każdy z szóstoklasistów przygotował część scenariusza i wniósł pomysły na scenografię do tego występu. Dzięki wspólnym staraniom powstała piękna opowieść, ucząca szacunku do każdej istoty żywej.

Na scenie przemierzaliśmy lasy równikowe, sawannę, Antarktydę i środowisko wodne. W przedstawieniu poruszone zostały najważniejsze problemy ekologiczne współczesnego świata, a nawet wykonano operację chirurgiczną raka szlachetnego, ratującą jego życie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu w postaci niesamowicie efektownego widowiska.