13 X 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy dwa wielkie święta -
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ oraz ŚLUBOWANIE KLASY I.

Uroczystość swoją obecnością uświetnili znakomici goście – pani Ewa Bejster – starszy wizytator Kuratorium Oświaty, pan Roman Kandziora – wójt gminy Kamień, radni z Kamienia, przyjaciele szkoły, przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji, rodzice.

Gospodarzem uroczystości była pani  Dorota Adamczyk – dyrektor szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia do sali gimnastycznej przez uczniów klasy VII pierwszoklasistów, którzy po zaprezentowaniu części artystycznej, przygotowanej pod kierunkiem nauczycielek – p. Barbary Demczuk Popielnickiej oraz p. Agaty Skibińskiej złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów. Aktu pasowania dokonała pani wizytator oraz pani dyrektor.

W dalszej części uroczystości pan Roman Kandziora - wójt gminy Kamień, a następnie pani Dorota Adamczyk – dyrektor szkoły wręczyli nagrody wyróżniającym się nauczycielom.

Nagrody wójta otrzymały panie – Anna Kozyrska i Wioletta Michalczuk, zaś nagrody dyrektora – p. Agnieszka Stachowicz, p. Barbara Demczuk Popielnicka i p. Aneta Stadnik.

Na zakończenie uroczystości p. Renata Górka, kierująca szkolnym zespołem muzycznym STONE przedstawiła koncert życzeń zadedykowany nauczycielom
i pozostałym pracownikom szkoły.

Dla nauczycieli i dzieci był to dzień pełen wzruszeń, podziękowań i miłych słów.