Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Oświaty składamy najserdeczniejsze podziękowania za Waszą trudną i odpowiedzialną pracę. Kształtowanie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej zaszczytnych zadań.

Życzymy bezcennym Nauczycielom oraz wspaniałym pracownikom administracji i obsługi wiary, cierpliwości, niegasnącego zapału, a przede wszystkim satysfakcji z pracy zawodowej, oraz uznania i szacunku ze strony wychowanków.

Samorząd Uczniowski

11.10.2019 r. uczciliśmy wspólnie święto wszystkich pracowników szkoły, którzy na co dzień tworzą rzeczywistość edukacyjną. Była to okazja do wręczenia nagród za efekty pracy w poprzednim roku szkolnym 2018/2019. Nagrodę Wójta Gminy Kamień otrzymali: Pani Dorota Adamczyk – dyrektor, Pani Barbara Demczuk – Popielnicka oraz Pani Barbara Szczygieł. Nagrody z rąk dyrektora odebrali: Pani Wioletta Michalczuk, Pani Aneta Stadnik, Pani Anna Stefanek, Pani Mariola Grabowska, Pani Elżbieta Gierczak oraz Pani Agata Skibińska. Życzeniom nie było końca, a w imieniu wszystkich rodziców pracownikom naszej Szkoły złożyła także Pani Marta Stafińska – przewodnicząca Rady Rodziców. Dziękujemy i gratulujemy!!!!!