24 października 2019 r. uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w VII Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Żmudzi oraz Starostwo Powiatowe w Chełmie.

W konkursie wzięło udział 11 szkół z powiatu chełmskiego, a jury wysłuchało 26 utworów anglojęzycznych. Swoje umiejętności wokalne i językowe zaprezentowała także uczennica klasy V Hanna Wojtiuk w piosence „Lost Boy”, natomiast uczniowie klasy VIII zdobyli aż dwa puchary. Zespół, który stworzyli: Kinga Bąkowska, Aleksandra Bondaruk, Mateusz Bondaruk, Justyna Dzwonik, Kacper Klekot, Aleksandra Kozyrska, Filip Martyniuk i Anna Wawrzyk zajął I miejsce z piosenką pt. „Diamonds”, a Aleksandra Kozyrska zdobyła II miejsce w kategorii solista śpiewając utwór pt. „When We Were Young”. GRATULUJEMY !!!!!