„KOPCIUSZEK ZAPRASZA NA BAL” – PODSUMOWANIE REALIZACJI I MODUŁU MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU CZYTELNICZEGO „MAGICZNA MOC BAJEK” CZYLI BAJKOWA PODRÓŻ DO KRAINY WARTOŚCI I DZIECIĘCEJ WYOBRAŹNI

Punkt przedszkolny w tym roku szkolnym przystąpił do Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek” czyli Bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni.

29.10.2019r. odbyła się zabawa taneczna dla dzieci pod hasłem „Kopciuszek zaprasza na bal”, podsumowujący Realizację I Modułu Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek” czyli Bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni.– zorganizowanie muzycznej zabawy dzieci. Były tańce, konkursy i zabawy muzyczne. Dzieci pomagały Kopciuszkowi oddzielić groch od ziarna, przygotować karoce na bal. Najwięcej emocji dostarczyło poszukiwanie właścicielki pantofelka. Czy się udało? Oczywiście!!!