Wykonujemy niezwykłe książki - SENSORYCZNE

W chłodne listopadowe popołudnia szóstoklasiści spotykali się, aby wykonać zespołowo książeczki sensoryczne na podstawie znanych baśni: „Dziewczynka z zapałkami”, „Brzydkie kaczątko”, „Jaś i Małgosia”, „Calineczka”, „Kopciuszek”, „Czerwony kapturek”. 2 i 3 grudnia 2019 r. podczas lekcji języka polskiego odbyło się podsumowanie i ocena projektu. Uczniowie wykorzystali różnorodne tworzywa i materiały oraz wykazali się niezwykłą pomysłowością i inwencją twórczą, przygotowując, a następnie prezentując swoje prace kolegom z klasy.

Niezapomnianym przeżyciem były także odwiedziny w punkcie przedszkolnym. Uczniowie wraz z maluchami „czytali” baśnie.

W przyszłym tygodniu szóstoklasiści planują odwiedzić dzieci z oddziału przedszkolnego…