Uczniowie naszej Szkoły zwyciężyli w wojewódzkim konkursie fotograficznym pod hasłem: ,,Przyrodnicze łowiska 2019”. Został on zorganizowany przez Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Chełmie, Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Edukacyjno-Muzealny w Brzeźnie oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie. Na adresy organizatorów napłynęło 109 prac. Laureatami konkursu zostało troje naszych uczniów. I miejsce zdobył uczeń klasy VIII - Kacper Klekot za zdjęcie pod tytułem: "Wieczorne Dmuchawce”. II miejsce uzyskała uczennica Paulina Strelczuk z klasy VI a za pracę "Muchomor - jedynak” . Wyróżnione zostały również zdjęcia dwojga uczniów z klasy VIII: Martyny Józak (w kategorii: krajobraz) i Kacpra Klekota (w kategorii: fauna). Szkolnym opiekunem konkursu była nauczycielka biologii- p. Agnieszka Stachowicz.

Wielkie gratulacje !!!