6. grudnia w naszej Szkole po raz drugi odbył się mikołajkowy koncert w języku angielskim pt. „Time to Sing Christmas Songs”. Podczas tej edycji koncertu nowością były utwory w języku niemieckim oraz polskim.

Tegorocznymi wykonawcami byli uczniowie z klas V-VIII: Katarzyna Kołtun, Zuzanna Wawrzycka, Aleksandra Kozyrska, Aleksandra Bondaruk, Justyna Dzwonik, Mateusz Bondaruk, Kacper Klekot oraz Filip Martyniuk, którzy zaprezentowali niezwykłe umiejętności wokalne, śpiewając największe świąteczne przeboje i kolędy. Gratulujemy także niesamowitego debiutu kolejnym nowo odkrytym talentom, a w tym roku są nimi Hanna Wojtiuk, Martyna Józak oraz Kinga Bąkowska. BRAWA dla wszystkich wykonawców!!!!!

Radosna, świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim oglądającym. Widzowie ubrani na czerwono i w czapkach Świętego Mikołaja śpiewali wraz z wykonawcami. Koncert spotkał się z ogromnym entuzjazmem, czego dowodem były gromkie brawa i występy na bis. Na koniec nasz honorowy gość, Pan Dariusz Stocki – Wójt Gminy Kamień obdarował wszystkie dzieci słodkimi upominkami. Organizatorami tego przedsięwzięcia były p. Małgorzata Tokarczuk i p. Dorota Malinowska – nauczyciele języka angielskiego.