6 grudnia od samego rana w Szkole panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków św. Mikołaja. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki. Były trochę zniecierpliwione, więc postanowiły Go poszukać. Kiedy wszystkie dzieci wyszły na spacer, spotkała je miła niespodzianka. Św. Mikołaj przyjechał konno i przywiózł ze sobą worek pełen prezentów dla dzieci. Każdy otrzymało prezent, mógł usiąść mu na kolanach św. Mikołaja i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz porozmawiać z przybyłym gościem. Dzieci były zachwycone prezentami, ale najbardziej cieszyły się, że mogły gościć św. Mikołaja w swojej sali i zaśpiewać świąteczne piosenki. Dziękujemy św. Mikołajowi za przybycie i przyniesione prezenty.