W tym roku uczniowie klasy VIII poprosili św. Mikołaja o wycieczkę. Choć nie była to daleka wyprawa, to czas spędzony we wspólnym, klasowym gronie był bardzo przyjemny. 13.12.2019 r. uczniowie pojechali do Chełma. Główną rozrywkę stanowił pobyt na lodowisku, a później wizyta w pizzerii. Wszyscy odwiedzili również Ducha Bielucha w jego podziemnym królestwie, gdzie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o historii chełmskich korytarzy i skale kredowej. Wycieczkę zakończyła degustacja smakowitych lodów w znanej chełmskiej restauracji "Imbryk”. Ósmoklasiści mieli okazję troszkę odpocząć od wytężonej, szkolnej pracy. Organizatorem wycieczki była pani Agnieszka Stachowicz - wychowawczyni klasy VIII.