12 lutego 2020 r. uczniowie kl. IV oraz uczniowie kl. V wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w wycieczce do Chełma. Najpierw obejrzeliśmy film komediowy w kinie Zorza pt. „Śnieżka i fantastyczna siódemka”, następnie wybraliśmy się na chełmskie lodowisko MOSiR, tam uczniowie wypożyczyli łyżwy i jeździli na lodowisku miło spędzając czas w gronie kolegów i koleżanek. Najbardziej zmarznięci mogli rozgrzać się kubeczkiem gorącej czekolady. Uczniowie w różnym stopniu radzili sobie na lodzie, jedni wspaniale poruszali się bez upadku, inni wspomagali się pingwinkiem, a jeszcze inni nie zrażając się trudnościami próbowali swoich sił i podnosząc się z upadku ruszali dalej przed siebie. Następnym punktem wycieczki był posiłek w pizzerii Big Bear, gdzie każdy mógł zamówić sobie wybraną pizzę. Po obfitym posiłku udaliśmy się na autobus i bezpiecznie wróciliśmy do szkoły. Organizatorem wycieczki była pani Anna Stefanek, a opiekunami pani Renata Górka i pan Mariusz Prystupa.