W dniu 13.02.2020 r. w Strachosławiu odbyły się gminne zawody w koszykówce dziewcząt kl. IV-VI. W turnieju został rozegrany tylko jeden mecz, w którym nasze dziewczęta zmierzyły się z zawodniczkami ze Strachosławia. Uczennice naszej Szkoły pokonały rówieśniczki ze Strachosławia 36-16 i zajęły 1 miejsce, uzyskując tym samym prawo startu w zawodach powiatowych.

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:
Jagoda Kurzępa, Elżbieta Dżaman, Magdalena Stafińska, Dominika Pradun, Lena Michałowska, Klaudia Kryszczuk, Aleksandra Wójcik, Natalia Gąsiorowska, Martyna Strelczuk, Hanna Łysy, Emilia Kiełbowicz, Amelia Nowak, Emilia Pietrucha, Nikola Żeliszczak.

W dniu 14.02.2020 r. w Strachosławiu odbyły się gminne zawody w koszykówce chłopców kl. IV-VI. Nasi chłopcy zajęli II miejsce w turnieju, odnosząc jedno zwycięstwo i jedną przegraną. W zawodach zwyciężyli gospodarze, a na III miejscu uplasowali się uczniowie z Czerniejowa.

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:
- Kuba Stafiński, Mikołąj Czapka, Maciej Leszczyński, Cyprian Szkodziński, Oliwier Pieńkowski, Krystian Krawiec, Mateusz Porzycki, Kacper Gąsiorowski, Łukasz Kozyrski, Jakub Petruk, Jan Grabowski, Michał Dudek, Wojciech Rzeszut, Kacper Michalik, Szymon Jarmuł, Przemek Dżaman, Kajetan Gałecki.