W dniu 18.02.2020 r. w Strachosławiu odbyły się gminne zawody w koszykówce dziewcząt kl. VII-VIII. Wynik końcowy to 22:13, co skutkuje prawem gry naszych uczniów w zawodach powiatowych.

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:
- Aleksandra Kozyrska, Aleksandra Bondaruk, Anna Wawrzyk, Justyna Dzwonik, Zuzanna Wawrynko, Katarzyna Dżaman, Patrycja Majkutewicz, Weronika Stefanek, Weronika Peterewicz, Natalia Wazelin.

W dniu 17.02.2020 r. w Strachosławiu odbyły się gminne zawody w koszykówce chłopców kl. VII-VIII. Nasi chłopcy po bardzo zaciętych meczach odnieśli jedno zwycięstwo i jedną przegraną, zajmując II miejsce w turnieju. W zawodach zwyciężyli gospodarze, a na III miejscu uplasowali się uczniowie z Czerniejowa.
Wyniki:

SP Kamień - SP Czerniejów: 7 - 6

SP Strachosław - SP Czerniejów: 12 - 10

SP Kamień - SP Strachosław: 7 - 9

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:
- Mateusz Bondaruk, Filip Martyniuk, Kuba Tołysz, Kacper Klekot, Michał Skibiński, Łuksza Klekotiuk, Dariusz Fajman, Dominik Samoluk, Kuba Dyczko, Olaf Watrakiewicz, Krzysztoł Tatarczak, Daniel Głaz.

GRATULACJE!!!!!!!!!!!